NELER YAPIYORUZ ?

NELER YAPIYORUZ ?

NELER YAPIYORUZ ?

AHŞAP FUAR STANDI

Ahşap fuar stantları sunta boya ve sunta lam olarak ikiye ayrılır. Bu seçim tasarımın özeliğine göre değişir.

Sunta Boya Standlar
Oval hatların da kullanılabildiği ham sunta üzerine alçı çekildikten sonra boya uygulaması yapılması, hem standınızı bir bütün olarak gösterecek, hem de standınızın ek yerlerini boya ve alçıyla kapamış olacaktır. Yalnız boya ve alçı işçiliği arttırdığından dolayı, sunta boya stantlar hem kurlum süresini arttırır hem de çok kir çıkardığı için uygulama esnasında temizliğinin daha detaylı ve tiziz yapılması gerekir. Sunta boya stantlar sunta lam stantlara göre daha şıktır.

Sunta Lam Standlar                                                                                                                                                                                                                                                  Seçtiğiniz kartela rengine göre ham suntalarla yapılan stantlardır. İşçiliğinin daha detaylı yapılması gerekir çünkü alçı ve boya çekemeyeceğiniz için ek yerlerinin düzgün yapılması ve önceden atölyemizde hazırlanmış, denenmiş ve planlanmış olması gerekir ki standınız şık dursun. Sunta lam stantlar düz hatlardan oluşmalıdır. Tasarımının buna göre çizilmesi gerekir. Tasarımı şık olan sunta lam stantların, sunta boya satanların önüne geçtiğini söyleyebiliriz.

 


MODÜLER SİSTEM FUAR STANDI

Modüler sistem isminden de belli olduğu gibi modül sitemlerinin birleşmesiyle olur. Hazır alüminyum parçalar ve standart ölçülü suntaların bir araya gelip, sizin seçtiğiniz renk kartelasına göre renklendirmesinin folyo baskı uygulama dediğimiz sunta üzerine sıvanarak yapılan düz hatlardan oluşan, ekstra aparatlarla zenginleştirilen, ahşap stantlara göre daha az maliyetli, şık ve kullanışlı olan sistemdir.

KONGRE STANDI

Katılım gösterdiğiniz kongre, organizasyon veya sergilerde, ahşap ve modüler sistemlerin yapılabileceği tüm projelerin uygulamasını yapmaktan mutluluk duyarız.

BİZDEN GÖRÜNTÜLER